Küpelioğlu Yapı Malzemeleri

                30 yılllık tecrübesi ile Küpelioğlu Yapı malzemeleri, ana faaliyet konusu inşaat ve inşaat malzemeleri olarak sizlere kurulduğu günden bu yana en iyi hizmet anlayışı benimsemiş olup, uygun fiyatlı ve kaliteli inşaat malzemelerinin satışını yapmaktadır. Çerkezköy ve bölgesine hizmet götüren Küpelioğlu, temelden çatıya ihtiyacınız olan tüm inşaat kaba ve ince malzemelerini, en uygun fiyat ve kaliteli ürün prensibiyle sizlere sunmaktadır. Bölgesinde başta O.S.B olmak üzere fabrika inşaatlarına Çerkezköy ve çevresinde ki müteahhitlik ve mühendislik firmalarına ihtiyacı olan yapı ve inşaat malzemeleri alanında destek  vermektedir.​Eviniz ve işyerleriniz için en uygun yapı malzemeleri, kiremit, tuğla, çimento, kaba malzemeler, iç ve dış cephe boyaları, korniş, dekoratif ürünler, vitrifiye ürünleri, bahçe ekipmanları ve daha bir çok ürünü Küpelioğlu yapı malzemeleri bünyesinde bulabilirsiniz.

 ​Küpelioğlu yapı malzemeleri Hakan Küpelioğlu Yönetiminde Çerkezköy'de inşaat ve yapı malzemeleri konulu her ihtiyaca uygun ürünleri bünyesinde barındıran bir firma halini almıştır. İnşaat ve sanayi sektörünün önce gelen bölgelerinden olan Çerkezköy ve Trakya bölgesinde 30 yılı aşkındır Müteahhitlik ve mühendislik alanında yapılarda gerekli olan tüm malzemeleri ve nalbur malzemeleri ihtiyacınıza en iyi ve en uygun cevabı vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ve her adrese sevkiyat imkanları ile istediğiniz zaman ihtiyacınız olan bütün malzemeleri sizlere ulaştırma imkanına sahiptir. 

               Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz;

Küpelioğlu yapı malzemeleri olarak müşterilerimize, ürün çeşitliliğimiz, uygun fiyatlarımız, kolay ödeme koşullarımız ve kaliteli hizmetimiz ile memnuniyeti ön planda tutarak çözüm ortağı olmak .

 

Vizyonumuz;

Başarının devamlılığını sağlamak üzere ürün çeşitliliğini gelişen teknoloji ile sürekli arttırmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmakla birlikte toptan satışta marka olmak, bölgesinde kaliteden ve dürüstlükten asla ödün vermemiş bir firma olarak adımızı uzun yıllar yaşatmaktır.